-12%

Набір срібний графін та рюмка

49,900.00грн. 56,800.00грн.

Графини та келихи у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали квітучий вигляд!  Тримати в домі срібний посуд - престижно і корисно.Престижно - оскільки, завдяки найвищій пробі металу, ко..

-25%

Срібний Глечик "Благодать"

42,000.00грн. 56,000.00грн.

Обьем 600мл.Ексклюзивний срібний глечик, який стане Вам вірним  супутником на шляху до Вашого найвищого успіху. Недарма срібло з незапам'ятних часів у всіх народів вважається магічним металом, втіленням Місяця - світила, під яким здійснюються найсміливіші мрії!Невеличкий, елегантний, незабутній і корисний! Срібло з глибини віків цінувалос..

Срібний графін "Тризуб"

29,550.00грн.

обьем - 500проба - 925Графини та глечики у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали квітучий вигляд!  Тримати в домі срібний посуд - престижно і корисно.Престижно - оскільки, завдяки на..

Срібний Графін "ТРІУМФ"

17,903.00грн.

Графини та глечики у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали квітучий вигляд!  Тримати в домі срібний посуд - престижно і корисно. Престижно - оскільки, завдяки найвищій пробі мет..

Срібний Графін Квітка

26,925.00грн.

Графини та глечики у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали квітучий вигляд!  Тримати в домі срібний посуд - престижно і корисно.Престижно - оскільки, завдяки найвищій пробі металу, к..

-23%

Срібний Графін Мрія

52,770.00грн. 68,292.00грн.

Графини та глечики у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали квітучий вигляд!  Тримати в домі срібний посуд - престижно і корисно.Престижно - оскільки, завдяки найвищій пробі металу, к..

Срібний Графін Український

23,200.00грн.

Матеріал виробу: позолота, срібло. Проба срібла 925. Висота виробу 230 мм. Об'єм 850 мл.Вам завжди хотілося мати у Вашій кухонній шафі щось таке, чим Ви б могли похвалитися перед званими та довгоочікуваними гостями, щось таке, від чого б могло завмерти дихання? Тоді Вам необхідно купити посуд або предмети сервірування столу..

Графін

38,900.00грн.

Артикул: 0806401013Вага: 448.8 гр.Код: 16266Матеріал: СереброПроба: 925Графини та глечики у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали квітучий вигляд!  Тримати в домі срібний посуд - пре..

Кришталевий графін зі сріблом Гроно винограду

57,500.00грн.

Матеріал виробу: позолота, срібло. Проба срібла 925. Висота графіну: 27 см. Об'єм 1 литр.Вам завжди хотілося мати у Вашій кухонній шафі щось таке, чим Ви б могли похвалитися перед званими та довгоочікуваними гостями, щось таке, від чого б могло завмерти дихання? Тоді Вам необхідно купити посуд або предмети сервірування столу, які не тільки підкресл..

Срібний Глечик

107,500.00грн.

Матеріал виробу: срібло. Проба срібла 925. Висота виробу 35 мм. Об'єм 700 мл.Ексклюзивний срібний глечик, який стане Вам вірним  супутником на шляху до Вашого найвищого успіху. Недарма срібло з незапам'ятних часів у всіх народів вважається магічним металом, втіленням Місяця - світила, під яким здійснюються найсміли..

Срібний Глечик із зеленою колбою

183,550.00грн.

Матеріал виробу: позолота, срібло. Проба срібла 925. Висота виробу: 41 см. Ширина виробу: 14 см. Діаметр основи: 12 см. Об'єм 1 литр.Ексклюзивний срібний глечик, який стане Вам вірним  супутником на шляху до Вашого найвищого успіху. Недарма срібло з незапам'ятних часів у всіх народів вважається магічним металом, втілення..

Срібний Глечик Іриси

102,780.00грн.

Матеріал виробу: позолота, срібло. Проба срібла 925. Висота виробу 26 см. Об'єм 1300 мл.Ексклюзивний срібний глечик, який стане Вам вірним  супутником на шляху до Вашого найвищого успіху. Недарма срібло з незапам'ятних часів у всіх народів вважається магічним металом, втіленням Місяця - світила, під яким здійснюють..

Срібний глечик Грецький

71,250.00грн.

Матеріал виробу: позолота, срібло. Проба срібла 925. Об'єм 500 мл.Ексклюзивний срібний глечик, який стане Вам вірним  супутником на шляху до Вашого найвищого успіху. Недарма срібло з незапам'ятних часів у всіх народів вважається магічним металом, втіленням Місяця - світила, під яким здійснюються найсміливіші мрії!Невеличкий,..

Срібний Глечик Дівчина

73,300.00грн.

Матеріал виробу: позолота, срібло. Проба срібла 925. Висота виробу 25 см. Об'єм 500 мл.Ексклюзивний срібний глечик, який стане Вам вірним  супутником на шляху до Вашого найвищого успіху. Недарма срібло з незапам'ятних часів у всіх народів вважається магічним металом, втіленням Місяця - світила, під яким здійснюються най..

Срібний глечик Полювання

116,500.00грн.

Матеріал виробу: срібло. Проба срібла 925. Об'єм 1000 мл.Ексклюзивний срібний глечик, який стане Вам вірним  супутником на шляху до Вашого найвищого успіху. Недарма срібло з незапам'ятних часів у всіх народів вважається магічним металом, втіленням Місяця - світила, під яким здійснюються найсміливіші мрії!Невеличкий, елегант..

Показано з 1 по 15 із 28 (2 сторінок)

СРІБНІ ГРАФІНИ,ГЛЕЧИКИ ТА КУВШИНИ

Графини та глечики у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали квітучий вигляд!  Тримати в домі срібний посуд - престижно і корисно.

Престижно - оскільки, завдяки найвищій пробі металу, коштовному оздобленню та великій місткості, а відтак і масивності, цей різновид столового срібла, як і в старовину, так і нині, і в майбутньому завжди посідатиме найвищі щаблі  у рейтингу дорогих ювелірних виробів.

Корисно - тому що завдяки іонізуючим властивостям срібла вода та інші рідини, які зберігаються в таких посудинах, не втрачають своїх властивостей, і навіть навпаки - їх смак вигідно підкреслюється.

Експерти ювелірної компанії  VictoriaGold знають - прекрасні, масивні, великі, презентабельні... а одним словом - коштовні графини та глечики з благородного срібла обов'язково стануть гідною прикрасою Вашого столу і втіхою для Ваших гостей. Та навіть більше -  такі вишукані столові аксесуари можуть, за Вашим бажанням, перетворитися на незабутній, щедрий і благородний подарунок тим людям, яких ви цінуєте! Любіть своїх рідних, даруйте їм радість, і звертайтеся до перевірених фахівців ювелірної компанії VictoriaGold.

Ми ОБОВЯЗКОВО допоможемо зробити Вам САМЕ ВАШ, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ,  ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!