Набір срібний "Букетик"

6,225.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 150 мл. Ложка чайна, покрита емаллю.Срібна дитяча чашечка "Букетик" -  неповторний і незабутній подарунок Вашій дитинці! У цьому щиро впевнені всі майстри ювелірної компанії  VictoriaGold!  Адже дарувати букет - це не тільки ознака хорошого тону, а й витонченості Вашої н..

-16%

Набір срібний "Рубінове намисто"

8,300.00грн. 9,825.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 125 мл. вага - 112 грам Ложка чайна, вага18,30 грамСрібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається н..

-7%

Набір срібний "Сила малахіту"

8,600.00грн. 9,200.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 250 мл. Ложка чайна.Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо,..

Набір срібний "Соковита Полуничка"

9,150.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 250 мл. Ложка чайна, покрита емаллю.Полуничка - соковита ягідка, що символізує здоров'я.  З її зображенням на ложечці їжка Вашій дитинці завжди смакуватиме якнайкраще. А срібло, з  якої зроблено такий необхідний і тендітний витвір столового мистецтва, сторазово додасть с..

Набір срібних чашок "Квадрат"

6,930.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 120 мл. Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло..

Срібна пивна кружка "БОГАТИРЬ"

22,000.00грн.

Срібна пивна кружка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 500 мл.Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло ..

Срібна чашка "БУКЕТИК"

4,880.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 150 мл. Висота чашки 55 см.Срібна дитяча чашечка "Букетик" -  неповторний і незабутній подарунок Вашій дитинці! У цьому щиро впевнені всі майстри ювелірної компанії  VictoriaGold!  Адже дарувати букет - це не тільки ознака хорошого тону, а й витонченості Вашої натури.  ..

Срібна чашка "Вернісаж" чайна

9,075.00грн.

ОПИС ВІДГУКИ (0)Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 250 мл.Вам завжди хотілося мати у Вашій кухонній шафі щось таке, чим Ви б могли похвалитися перед званими та довгоочікуваними гостями, щось таке, від чого б могло завмерти дихання? Тоді Вам необхідно купити посуд або предмети сервірування столу, які не тільки підкреслять Ва..

Срібна чашка "Версаль" чайна

7,650.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 200 мл.Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло має цілющі вла..

Срібна чашка "Всесвіт" кавова

5,550.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 150 мл.Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло має цілющі вла..

Срібна чашка "Закоханість" чайна

9,000.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 150 мл.Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло має цілющ..

Срібна чашка "Квин" кавова

4,045.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 200 мл.Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло має цілющі вла..

Срібна чашка "Класична" кавова

3,600.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 150 мл.Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло має цілющ..

Срібна чашка "Кубік" кавова

3,550.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 120 мл.Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло має цілющі вла..

Срібна чашка "Магнолія" кавова з блюдцем

6,600.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 100 мл.Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло має цілющі вла..

Показано з 1 по 15 із 65 (5 сторінок)

СРІБНІ ЧАШКИ ТА КРУЖКИ

Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.

Але, що не менш важливо, срібло має цілющі властивості. Тому будь-яка рідина, подана в посуді з цього дорогоцінного металу, очищена від бактерій, шкідливих речовин і токсинів. А це в умовах сучасності - неабиякий плюс, переконані в ювелірній компанії VictoriaGold. Бльш того, вода в срібному посуді позитивно змінює свою структуру, а прохолодні напої надовго зберігають свою низьку температуру. Постійне вживання такої рідини поліпшує кровообіг і позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту.

Цей різновид столового срібла, як правило, прикрашається візерунками з кольорової емалі, коштовними та напівкоштовними каменями, сонячною позолотою. Оздоблені таким чином срібні чашки - стверджують фахівці ювелірної компанії VictoriaGold - можуть стати ідеальним подарунком до будь-якої пам'ятної події в житті Ваших близьких та друзів.