Набір срібний "Букетик"

6,225.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 150 мл. Ложка чайна, покрита емаллю.Срібна дитяча чашечка "Букетик" -  неповторний і незабутній подарунок Вашій дитинці! У цьому щиро впевнені всі майстри ювелірної компанії  VictoriaGold!  Адже дарувати букет - це не тільки ознака хорошого тону, а й витонченості Вашої н..

-16%

Набір срібний "Рубінове намисто"

8,300.00грн. 9,825.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 125 мл. вага - 112 грам Ложка чайна, вага18,30 грамСрібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається н..

-7%

Набір срібний "Сила малахіту"

8,600.00грн. 9,200.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 250 мл. Ложка чайна.Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо,..

Набір срібний "Соковита Полуничка"

9,150.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 250 мл. Ложка чайна, покрита емаллю.Полуничка - соковита ягідка, що символізує здоров'я.  З її зображенням на ложечці їжка Вашій дитинці завжди смакуватиме якнайкраще. А срібло, з  якої зроблено такий необхідний і тендітний витвір столового мистецтва, сторазово додасть с..

Набір столових приборів "Мишка"

3,655.00грн.

Проба срібла 925. Вага ложки - 20.11 грам. Вага виделки - 22.48 грам.Цілющі і декоративні властивості срібла людству відомі і високо оцінені з давніх  часів.   Тому традиційно вважається: подарувати набір столового срібла - це без слів щиро побажати здоров'я, довголіття та процвітання. У ювелірній компанії VictoriaGold не в..

Срібний набір "Дельфін"

13,650.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 250 мл. Ложка чайна, покрита емаллю. Блюдце покрите емаллю.Цілющі і декоративні властивості срібла людству відомі і високо оцінені з давніх  часів.   Тому традиційно вважається: подарувати набір столового срібла - це без слів щиро побажати здоров'я, довголіття та процвіт..

Срібний набір "Казкове Тигреня"

10,500.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 250 мл. Ложка чайна, покрита емаллю.Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що ..

Срібний набір "Метелик"

8,575.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 150 мл. Ложка чайна.Цілющі і декоративні властивості срібла людству відомі і високо оцінені з давніх  часів.   Тому традиційно вважається: подарувати набір столового срібла - це без слів щиро побажати здоров'я, довголіття та процвітання. У ювелірній компанії Victori..

-24%

Срібний набір "Птахи"

17,777.00грн. 23,250.00грн.

Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло має цілющі властивості. Тому будь-яка рідина, подана в посуді з цього дорого..

Срібний набір "Риже Левеня"

9,675.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 250 мл. Ложка чайна, покрита емаллю.Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що ..

Срібний набір "Щит"

13,600.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 150 мл. Срібна стопка об'єм 100мл.Цілющі і декоративні властивості срібла людству відомі і високо оцінені з давніх  часів.   Тому традиційно вважається: подарувати набір столового срібла - це без слів щиро побажати здоров'я, довголіття та процвітання. У ювелірній ко..

Срібний набір кавових чашек "Класичний"

7,200.00грн.

Срібний набір виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 150 мл. Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло..

Срібний набір келихів "Рубінове намисто" Мартіні

25,300.00грн.

Вишукане столове срібло - а зокрема і срібні бокали та рюмки - завжди залишатимуться в тренді. Наявність у домі такого елітного посуду свідчить про статус господарів. Крім того, як ще раз нагадує ювелірна компанія VictoriaGold,  смак та аромат будь-якої рідини найбільш повно розкривається саме у столовому сріблі.  Саме срібні бокали та рю..

-13%

Срібний набір рюмок "Всесвіт"

15,450.00грн. 17,800.00грн.

Набір з 6 рюмок Об’єм рюмки 50 грамСрібло 925 пробаВага рюмки 35 грамЦілющі і декоративні властивості срібла людству відомі і високо оцінені з давніх  часів.   Тому традиційно вважається: подарувати набір столового срібла - це без слів щиро побажати здоров'я, довголіття та процвітання. У ювелірній компанії VictoriaGold не в..

Срібний набір рюмок "Всесвіт"

6,000.00грн.

Набір з 2 рюмокОб’єм рюмки 50 грамСрібло 925 пробаВага рюмки 35 грамВишукане столове срібло - а зокрема і срібні бокали та рюмки - завжди залишатимуться в тренді. Наявність у домі такого елітного посуду свідчить про статус господарів. Крім того, як ще раз нагадує ювелірна компанія VictoriaGold,  смак та аромат будь-якої рідини найбільш повно р..

Показано з 1 по 15 із 38 (3 сторінок)

СРІБНІ НАБОРИ ПОСУДУ

Цілющі і декоративні властивості срібла людству відомі і високо оцінені з давніх  часів.   Тому традиційно вважається: подарувати набір столового срібла - це без слів щиро побажати здоров'я, довголіття та процвітання. У ювелірній компанії VictoriaGold не виключають, що це є однією з причин, чому сервізи із столового срібла сприяють виникненню за столом теплої, святкової атмосфери.

 У великому розмаїтті срібного посуду, що його пропонує ювелірна компанія VictoriaGold, Ви можете вибрати не тільки аксесуари для святкового столу, а й повсякденно корисні набори столового срібла, такі як чайний сервіз, набір для спецій, срібні набори для води.

 Ювелірна компанія VictoriaGold гарантує: такі набори не тільки стануть окрасою Вашої їдальні, а й забезпечать тривалу свіжість продукції, яка в них зберігається!