Набір срібний графін та рюмка

56,800.00грн.

Графини та келихи у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали квітучий вигляд!  Тримати в домі срібний посуд - престижно і корисно.Престижно - оскільки, завдяки найвищій пробі металу, ко..

Срібний Глечик "Благодать"

36,295.00грн.

Обьем 600мл.Ексклюзивний срібний глечик, який стане Вам вірним  супутником на шляху до Вашого найвищого успіху. Недарма срібло з незапам'ятних часів у всіх народів вважається магічним металом, втіленням Місяця - світила, під яким здійснюються найсміливіші мрії!Невеличкий, елегантний, незабутній і корисний! Срібло з глибини віків цінувалос..

Срібний графін "АЛАДІН"

47,175.00грн.

Графін виготовлений зі срібла 925 пробаОбєм 2 лВисота 20 смЕксклюзивний срібний глечик, який стане Вам вірним  супутником на шляху до Вашого найвищого успіху. Недарма срібло з незапам'ятних часів у всіх народів вважається магічним металом, втіленням Місяця - світила, під яким здійснюються найсміливіші мрії!Невеличкий, елегантний, незабутн..

Срібний графін "Морська Хвиля"

46,835.00грн.

Графін виготовлений зі срібла 925 пробаОбєм 2 лВисота 20 смЕксклюзивний срібний глечик, який стане Вам вірним  супутником на шляху до Вашого найвищого успіху. Недарма срібло з незапам'ятних часів у всіх народів вважається магічним металом, втіленням Місяця - світила, під яким здійснюються найсміливіші мрії!Невеличкий, елегантний, незабутн..

Кубачі срібний графік "Меландж"

0.00грн.

Графини та глечики у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали квітучий вигляд!  Тримати в домі срібний посуд - престижно і корисно.Престижно - оскільки, завдяки найвищій пробі металу, к..

Кубачі срібний набір глечик"Кувшинка"

0.00грн.

Вишукане столове срібло - а зокрема і срібні бокали та рюмки - завжди залишатимуться в тренді. Наявність у домі такого елітного посуду свідчить про статус господарів. Крім того, як ще раз нагадує ювелірна компанія VictoriaGold,  смак та аромат будь-якої рідини найбільш повно розкривається саме у столовому сріблі.  Саме срібні бокали та рю..

Срібний глечик молочник Кубачі

30,780.00грн.

Срібний глечик молочникВага: 228 грамВисота 12 смОбєм 300Срібло 875З незапам'ятних часів срібло відігравало неабияку роль в історії людства, в культурних традиціях різних народів.  У стародавній  Месопотамії, зокрема, воно вважалося священним металом, символом Місяця. Середньовічні алхіміки широко використовували срібло та його сполуки у ..

Срібний Графін "ТРІУМФ"

21,335.00грн.

Графини та глечики у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали квітучий вигляд!  Тримати в домі срібний посуд - престижно і корисно. Престижно - оскільки, завдяки найвищій пробі мет..

Срібний Графін Мрія

80,920.00грн.

Графини та глечики у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали квітучий вигляд!  Тримати в домі срібний посуд - престижно і корисно.Престижно - оскільки, завдяки найвищій пробі металу, к..

Срібний кувшин Кубачі

132,435.00грн.

Кувшин: висота 30 смобєм 2літравага 809Срібло 875Графини та глечики у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали квітучий вигляд!  Тримати в домі срібний посуд - престижно і корисно...

Срібний набір "АЛАДІН"

62,560.00грн.

Графін виготовлений зі срібла 925 пробаОбєм 2 лВисота 20 смСтакани виготовлений зі срібла 925 пробиВисота 12 смОбєм 250 млЕксклюзивний срібний глечик, який стане Вам вірним  супутником на шляху до Вашого найвищого успіху. Недарма срібло з незапам'ятних часів у всіх народів вважається магічним металом, втіленням Місяця - світила, під яким ..

Срібний набір "ВИШИВАНКА"

76,580.00грн.

ОПИСГрафін виготовлений зі срібла 925 пробаОбєм 2 лВисота 18 смСтакани виготовлений зі срібла 925 пробиВисота 9 смОбєм 250 млГрафини та глечики у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали кві..

Срібний набір "КЛАСИЧНИЙ"

71,825.00грн.

Опис:Графін виготовлений зі срібла 925 пробаОбєм 2 лВисота 19 смСтакани виготовлений зі срібла 925 пробиВисота 9 смОбєм 300 млГрафини та глечики у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали кв..

Срібний набір графін, стопки і піднос Кубачі

85,185.00грн.

Срібний набір: графін: висота 23 см, обєм 250 грам, вага 266 грамм стопки 3 шт: висота 5 см, обєм 70 грам, вага однієї 41,60 грампіднос розмір 20 см на 20 см, вага 240 грамВишукане столове срібло - а зокрема і срібні бокали та рюмки - завжди залишатимуться в тренді. Наявність у домі такого елітного посуду свідчить про статус господарів. Крім того, ..

Срібний набір кувшин, піднос та рюмки Кубачі

132,435.00грн.

Срібний набір: кувшин: висота 21 см, обєм 300 грам, вага 321 грампіднос: розмір 28 на 22 см, вага 406 грамрюмки 6 шт: висота 9,5 см, обєм 70 грам, вага однієї 43Срібло 875Графини та глечики у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зваж..

Показано з 1 по 15 із 36 (3 сторінок)

СРІБНІ ГРАФІНИ,ГЛЕЧИКИ ТА КУВШИНИ

Графини та глечики у всі часи були особливою, привілейованою категорією столового срібла. Ще в середньовіччя шляхетні дами вмивалися водою, відстояною в срібному глеку. І, не зважаючи на тодішню антисанітарію, завжди мали квітучий вигляд!  Тримати в домі срібний посуд - престижно і корисно.

Престижно - оскільки, завдяки найвищій пробі металу, коштовному оздобленню та великій місткості, а відтак і масивності, цей різновид столового срібла, як і в старовину, так і нині, і в майбутньому завжди посідатиме найвищі щаблі  у рейтингу дорогих ювелірних виробів.

Корисно - тому що завдяки іонізуючим властивостям срібла вода та інші рідини, які зберігаються в таких посудинах, не втрачають своїх властивостей, і навіть навпаки - їх смак вигідно підкреслюється.

Експерти ювелірної компанії  VictoriaGold знають - прекрасні, масивні, великі, презентабельні... а одним словом - коштовні графини та глечики з благородного срібла обов'язково стануть гідною прикрасою Вашого столу і втіхою для Ваших гостей. Та навіть більше -  такі вишукані столові аксесуари можуть, за Вашим бажанням, перетворитися на незабутній, щедрий і благородний подарунок тим людям, яких ви цінуєте! Любіть своїх рідних, даруйте їм радість, і звертайтеся до перевірених фахівців ювелірної компанії VictoriaGold.

Ми ОБОВЯЗКОВО допоможемо зробити Вам САМЕ ВАШ, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ,  ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!