Набір срібний кофейний "ПЕГАС" термо

56,777.00грн.

Срібний кофейний набір "ПЕГАС" термо складається з:ЧАШКА виготовлена зі срібла 925 проби, має подвійні стінки які виконують функцію зберігання тепла, тобто термоОб'єм чашки 100 мл..Висота 6 см.Вага - 236 грамБлюдце виготовлене зі срібла 925 проби, має подвійні стінки які виконують функцію зберігання тепла, тобто термоДіаметр 11 смВага - 1..

Срібні пивні кружки "Престиж"

228,800.00грн.

Набір срібних пивних кружок виготовлений зі срібла 925 проби.Об'єм кружки 700 мл.Висота 20 смВам завжди хотілося мати у Вашій кухонній шафі щось таке, чим Ви б могли похвалитися перед званими та довгоочікуваними гостями, щось таке, від чого б могло завмерти дихання? Тоді Вам необхідно купити посуд або предмети сервірування столу, які не тільки..

Срібна кружка пивна "ПРЕСТИЖ"

40,545.00грн.

Срібна пивна кружка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм кружки 700 мл.Висота 20 смВам завжди хотілося мати у Вашій кухонній шафі щось таке, чим Ви б могли похвалитися перед званими та довгоочікуваними гостями, щось таке, від чого б могло завмерти дихання? Тоді Вам необхідно купити посуд або предмети сервірування столу, які не тільки підкресл..

Срібна чайна Чашка "Ідеал"

14,450.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 200 мл.Висота 8 смВам завжди хотілося мати у Вашій кухонній шафі щось таке, чим Ви б могли похвалитися перед званими та довгоочікуваними гостями, щось таке, від чого б могло завмерти дихання? Тоді Вам необхідно купити посуд або предмети сервірування столу, які не тільки підкреслять Ваш вишукани..

Срібна чашка "БУКЕТИК"

5,600.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 170 мл. Висота чашки 55 см.Срібна дитяча чашечка "Букетик" -  неповторний і незабутній подарунок Вашій дитинці! У цьому щиро впевнені всі майстри ювелірної компанії  VictoriaGold!  Адже дарувати букет - це не тільки ознака хорошого тону, а й витонченості Вашої натури.  ..

Срібна чашка "Вернісаж" чайна

10,370.00грн.

ОПИС ВІДГУКИ (0)Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Висота 9 смОб'єм чашки 250 мл.Вам завжди хотілося мати у Вашій кухонній шафі щось таке, чим Ви б могли похвалитися перед званими та довгоочікуваними гостями, щось таке, від чого б могло завмерти дихання? Тоді Вам необхідно купити посуд або предмети сервірування столу, які не тільки під..

Срібна чашка "Версаль" чайна

7,225.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 150 мл.Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло має цілющі вла..

Срібна чашка "Веснянка" чайна

7,480.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 150 мл.Висота 6.5 смСрібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло м..

Срібна чашка "Всесвіт" кавова

6,555.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 130 мл.Висота  6 смСрібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, сріб..

Срібна чашка "Закоханість" чайна

11,400.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 170 мл.Висота 7 смСрібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібл..

Срібна чашка "Квин" кавова

4,845.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 100 мл.Висота 5 смСрібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло має..

Срібна чашка "Класична" кавова

4,280.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 150 мл.Висота 6 смСрібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібл..

Срібна чашка "Кубік" кавова

4,100.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 100 мл.Висота 5 смСрібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло має..

Срібна чашка "Магнолія" кавова з блюдцем

7,480.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 100 мл.Висота 6 смСрібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло має..

Срібна чашка "МАЛАХІТОВЕ НАМИСТО"

8,075.00грн.

Чашка виготовлена зі срібла 925 проби.Об'єм чашки 150 мл.Висота 8 смСрібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.Але, що не менш важливо, срібло має..

Показано з 1 по 15 із 51 (4 сторінок)

СРІБНІ ЧАШКИ ТА КРУЖКИ

Срібні чашки, їх наявність у домі, безсумнівно підкреслюють статус і свідчать про високий естетичний рівень родини. І навіть звичайне чаювання чи вживання інших улюблених напоїв у компанії друзів з такого посуду гостям запам'ятається надовго.

Але, що не менш важливо, срібло має цілющі властивості. Тому будь-яка рідина, подана в посуді з цього дорогоцінного металу, очищена від бактерій, шкідливих речовин і токсинів. А це в умовах сучасності - неабиякий плюс, переконані в ювелірній компанії VictoriaGold. Бльш того, вода в срібному посуді позитивно змінює свою структуру, а прохолодні напої надовго зберігають свою низьку температуру. Постійне вживання такої рідини поліпшує кровообіг і позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту.

Цей різновид столового срібла, як правило, прикрашається візерунками з кольорової емалі, коштовними та напівкоштовними каменями, сонячною позолотою. Оздоблені таким чином срібні чашки - стверджують фахівці ювелірної компанії VictoriaGold - можуть стати ідеальним подарунком до будь-якої пам'ятної події в житті Ваших близьких та друзів.